Burc yorumlari

 • Facebook şimdi de şehir kuruyor

  Facebook şimdi de şehir kuruyor

  Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, şirketin Silikon Vadisi’nde bulunan merkezinin etrafına bin 500 konutluk bir (mini şehir) kuracaklarını açıkladı.

  Facebook, şehir, facebookun, Mark Zuckerberg, mark, haberleri, haberi, haber

  Facebook şimdi de şehir kuruyor

  Facebook’un kurucu ortağı Mark Zuckerberg, şirketin ABD’nin California eyaletinde bulunan merkezini küçük çaplı bir şehre çevireceklerini açıkladı.

  Facebook Topluluk sayfasındaki bir yazıda “Amaçlarımızdan biri, uzun zamandır ihtiyaç duyulan hizmetleri sunan yakın bir merkez oluşturmak deniyor.
  Yazının devamında ise şöyle deniyor.
  Bu sadece bir başlangıç. Facebook’un varlığını halkın yararına dönüştürmek için yerel liderlerle ve topluluk üyeleriyle yakından çalışmaya devam etmeyi tasarlıyoruz.
  Evimiz olarak adlandırmaktan kıvanç duyacağımız bir yer olacak.

  Silikon Vadisi’nde yaşanan konut sıkıntısı nedeniyle merkez binanın etrafına bin 500 konutluk bir site yapma kararı alan Zuckerberg, söz konusu ‘mini şehir’de konutların yanı sıra ofis ve dükkanların da bulunacağını duyurdu.
  33 yaşındaki girişimci, amaçlarının uzun soluklu bir kamu hizmeti yapmak olduğunun altını çizerek, çalışanlarının daha rahat etmesi ve daha az harcaması için böyle bir hamle yaptıklarını açıkladı.

  2 yıl içerisinde tamamlanması planlanan projenin sadece Facebook çalışanlarına değil herkese satılacağı kaydedilirken Evlerin yüzde 15’i piyasanın altından fiyatlandırılacak açıklaması yapıldı.
  Willow Campus’ (Söğüt Kampüsü) olarak da adlandırılan mini şehir, San Francisco’nun 72 kilometre güneyindeki Menlo Park kentinde inşa edilecek.

  Bir önceki yazımız olan Samsung cep telefonu yeni modelleri başlıklı makalemizde android, cep telefonları ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

  Okunma Sayısı ; 687 views

  Facebook şimdi de şehir kuruyor Benzer Yazılar

  hayatta her insan eşittir bize göre ve bu eşitliği herkes yaşayabilmelidir biz böle düşünerekten sohbet sitemizin kapılarını bütün sohbet
  Menopoz belirtileri nelerdir ve yaşı ‘nda olur Özellikle ileri yaşlardaki kadınları endişelendiren menopoz belirtileri nelerdir? Menopoz dönemi
  kadın hastalıkları ve belirtileri nelerdir hayatta en önemli olan sağlığımızdır bu nedenle dikkat etmemiz gereken ve önlemler kadın hastalıkları
  çet odaları googlesohbet muhabbet sitesi olarak yıllardır hizmet veren arkadaşlık sitemize yetişkin bay ve bayan sohbetci arkadaşlarımızın katılımı
  Android 7.1 bu özelliği çoğu kişi bilmiyor Neredeyse her hafta, çeşitli güvenlik araştırmacılarından Android kullanıcılarına yönelik yeni

  Toplam 0 Yorum Yapılmış

  Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
  Facebook şimdi de şehir kuruyor Etiketler

  Google Sohbet olarak itibari ile güncellenmiştir.

  Mobil Sohbet Odaları Bizimmekan Sohbet Odaları Geveze Sohbet Odaları Mynet Sohbet Odaları Kelebek Sohbet Odaları Zurna Sohbet Odaları Cinsel Sohbet Odaları
  sohbet sohbet odaları sohbet sohbet odaları zurna mirc zurna sohbet
  mynet sohbet - kırtasiye - dolma kalem - alem sohbet - cinsel sohbet - sohbet - chat